Przedsiębiorstwo Technologii Komputerowych ZINET powstało w II połowie 2000 roku.

Jesteśmy bardzo kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, posiadającym szeroki wachlarz  świadczonych przez nas usług, które wykonujemy solidnie i profesjonalnie.

Już od początku swojej działalności ogromny nacisk kładziemy na zapewnienie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów i usług, starając się zagwarantować wszystkim naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie merytorycznym.

Posiadamy kompetentną wiedze i doświadczenie, a w celu utrzymania wysokiego poziomu usług stale się uczymy i regularnie szkolimy tak aby jeszcze bardziej podnieść swoje kwalifikacje.

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa Dolnośląskiego, obecnie w miejscowościach: Polkowice, Lubin, Legnica, Jawor, Chocianów i Głogów.

Naszym kluczowym atutem jest kompleksowość i elastyczność oferty, którą kierujemy do firm, przedsiębiorstw, organizacji i placówek oświatowych, oraz osób prywatnych.

Im wszystkim oferujemy szeroką gamę usług informatycznych i elektronicznych, w ramach , których wykonujemy wszelkie prace projektowe, montażowe i serwisowe.

Oprócz wyspecjalizowanych instalacji „Inteligentnego Budownictwa”, konsekwentnie przez nas propagowanych i stosowanych, naszym klientom  proponujemy także nowoczesne i wysokiej jakości usługi internetowe. Pełniąc rolę Internetowego  Providera, pomagamy naszym klientom zaistnieć w tej ogromniej światowej sieci informatycznej, tak aby w pełni sprawnie mogli korzystać z możliwości i dobrodziejstw Internetu.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiadamy i fachowo doradzamy. Staramy się rozwiązywać wszystkie problemy  ku zadowoleniu naszego klienta i dla naszej własnej satysfakcji.

         Przedsiębiorstwo Technologii Komputerowych ZINET, upowszechnia i wprowadza w życie nowoczesne technologie.

          Z poważaniem

   mgr inż. Paweł Zimkowski

                  (właściciel)